У Житомирі поліцейські охорони врятували будинок від пожежі

У Житомирі поліцейські охорони врятували будинок від пожежі

11 лютого поліцейські, прибувши за викликом про спрацювання сигнального сповіщення, вчасно виявили задимлення будинку. Разом з його власником охоронці оглянули оселю та виявили джерело небезпеки – залишений ввімкненим електрокамін. Об этом сообщает theinsiders.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє Управління поліції охорони в Житомирській області.


Тривожний сигнал надійшов на пульт централізованого спостереження близько 11.00 з приватного будинку. Уже за лічені хвилини на місце події прибув черговий наряд швидкого реагування Управління поліції охорони в області.


Однак, оглянувши будинок, правоохоронці жодних слідів стороннього проникнення у нього не виявили. Просте спрацювання сигнального сповіщення повторювалось. Про таку ситуацію поліцейські повідомили власника оселі, який відразу приїхав, аби разом з охоронцями оглянути будинок зсередини.


Зайшовши до приміщення, чоловіки відразу відчули задимленість, а в одній з кімнат виявили залишений ввімкненим електрокамін, який і становив потенційну небезпеку.


- Вкотре переконуємось, що охоронна сигналізація рятує не лише від злодіїв, а й від непередбачуваних ситуацій, — прокоментував подію начальник Управління поліції охорони Ігор Товкач. – Своєчасно вжиті заходи для збереження майна є запорукою вашого спокою та безпеки оселі.
Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/u-zhitomiri-politseyski-ohoroni-vryatuvali-budinok-vid-pozhezhi-10800465.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя