У поліції вибачилися за вигук "Лягай, Бандеро" під час затримання активістів у Києві

У поліції вибачилися за вигук "Лягай, Бандеро" під час затримання активістів у Києві Об этом сообщает zp-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

? , ", "

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко вибачився за дії правоохоронця, який бив учасника акції у Києві зі словами "Лягай, Бандеро"

Про це повідомляє BBC.

Керівник поліції Києва Андрій Крищенко під час брифінгу у Києві заявив, що розпочато службове розслідування щодо правомірності дій поліцейських, які застосували силу проти активістів 9 лютого під Подільським управлянням нацполіції столиці.

Окремо він прокоментував відео, на якому видно, що один з правоохоронців вигукнув "Лягай, Бандеро", коли клав активіста на асфальт.

"Я хочу вибачитися перед суспільством за дії цього працівника. Я особисто в силу переконання і розуміння історичної ситуації вважаю це неприпустимим", — сказав Крищенко та пообіцяв, що ця особа буде встановлена та покарана.

"Можливо, я буду покараний", — припустив Крищенко.

Слідчі вже розпочали кримінальні провадження за кількома статтями Кримінального кодексу: "Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу", "Захоплення державних будівель" і "Хуліганство", а також "Перевищення службових обов’язків".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_politsii_vibachilisya_za_viguk_Lyagai_Bandero_pid_chas_zatrimannya_aktivistiv_u_Kievi_375594.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя