У Сирії розпочався фінальний наступ на позиції “Ісламської держави”Підтримувані США Сирійські демократичні сили (SDF) заявили про початок “остаточної битви”, щоб витіснити терористів “Ісламської держави” з їх останнього району в східній Сирії. Об этом сообщает 33tv.in.ua со ссылкой на СМИ.


У 2014 році ІД захопила велику частину Сирії і сусідній Ірак, оголосивши там “халіфат”, але в результаті різних військових наступальних операцій терористи тепер контролюють лише один регіон в східній сирійській провінції Дейр-Ез-Зор площею приблизно у 5 квадратних кілометрів.


Бійці SDF приблизно на тиждень призупиняли операцію, щоб дозволити втекти цивільним особам, і в суботу оголосили про відновлення наступу, – передає Європеська правда.


“Після десяти днів евакуації понад 20 тисяч мирних мешканців… сьогодні ввечері почалася битва, щоб знищити останні залишки організації”, – йдеться у заяві.


За даними сирійський сил, на визначеній території все ще може бути 600 бойовиків, більшість з яких – іноземці. Вважається також, що там ще перебувають сотні цивільних осіб.


SDF розпочали операцію проти ІД у Дейр-Ез-Зора у вересні минулого. За цей час у боях загинули більше 1200 бойовиків, понад 670 бійців SDF і близько 400 цивільних осіб.


Нагадаємо, раніше Сирія розгорнула російські системи С-300.
Джерело статті: “https://informator.news/u-syrii-rozpochavsia-final-nyy-nastup-na-pozytsii-islams-koi-derzhavy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя